Siuntų pervežimas

 

Siuntos į Daniją - Jūsų patogumui!

Siuntų gabenimo grandinėje dalyvauja daug asmenų, todėl tikslumas šiame procese yra tiesiog būtinas. Mes suprantame, kad siuntinys tai artimojo ar draugo perduota šiluma, dėmesys, kurio laukiate su nekantrumu. Siuntos į Daniją pristatomos kiek įmanoma greičiau ir pristatymo terminai mums yra labai svarbūs.

Siuntinių gabenimo į Daniją paslauga mielai naudojasi ir kitomis transporto priemonėmis aplankyti artimųjų ar pas juos pailsėti vykstantys lietuviai. Įdavus siuntinių mūsų komandai, galima skristi lėktuvus pasiėmus tik pačius būtiniausius daiktus ir neapsunkinant savęs tampant sunkų ir brangiai kainuojantį lagaminą.

Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi tarptautiniais standartais, teisės aktais ir kitais reikalavimais. Todėl klientams galime užtikrinti paslaugos patikimumą. Siunta bus pasirūpinta nuo įkrovimo iki iškrovimo, itin profesionaliai ir Jūs liksite patenkinti. Savo įsipareigojimus vykdome sąžiningai ir sutartais terminais.

Kad siuntos perdavimas vyktų kuo sklandžiau perskaitykite žemiau paminėtas taisykles:

  • Pakavimui naudokite naujas, tvirtas dėžes (geriausiai pagamintas iš gofruoto kartono). Atkreipkite dėmesį, kad pakuotės kraunamos viena ant kitos, todėl, ji turi būti tvirta ir nesubliūkšti.
  • Pakuotės turinys turi būti tvirtas, kad joje esantis turinys neiškristų. Į pakuotę nedėkite daugiau svorio nei ji gali atlaikyti.
  • Siuntos į Daniją turi būti švarios, tvarkingos, supakuotos taip, kad transportavimo metu nesugadintų kitų siuntinių ir patys nebūtų sugadinti.
  • Esant netinkamam įpakavimui vežėjas neatsako už saugų siuntos transportavimą. Nesupakuoti ar blogai supakuoti siuntiniai gali būti priimti transportavimui tik pašalinus trūkumus.
  • Ant kiekvieno siuntos turi būti tvarkingai ir įskaitomai užrašytas siuntėjo vardas, pavardė, adresas, telefono numeris. Taip pat gavėjo vardas, pavardė, adresas su pašto kodu ir telefono numeris.
  • Nepriimame gabenimui siuntų į Daniją, kuriuose yra šie daiktai: akcizinės prekės ( alkoholis, tabako gaminiai), ginklai bei jų dalys, šaudmenys, fejerverkai, psichotropiniai vaistai, narkotikai bei medžiagos ar produktai, kuriuos įvežti ir naudoti gavimo šalyje yra draudžiama bei kurie dėl savo cheminių ar fizikinių savybių gali apgadinti transporto priemonę ar sukelti pavojų keleiviams.
  • Jei užsakovo siuntinyje yra lengvai dūžtančių, lūžtančių daiktų, užsakovas privalo tokiems siuntiniams parinkti atitinkamus įpakavimus, bei iš anksto apie tai perspėti vairuotoją. Priešingu atveju pretenzijos nepriimamos.
  • Neradus nurodyto gavėjo siuntiniai keliauja į Lietuvą ar Daniją iš kur siuntėjas ar gavėjas siuntą.