Perkraustymas

Tarptautinis perkraustymas

Ne paslaptis, kad kraustymasis sukelia daug streso ir nerimo. Vienas iš pagrindinių rūpesčių - kaip turimus daiktus saugiai nugabenti į kitą gyvenamą vietą? Kokius daiktus pasiimti, kokius  palikti ar parduoti. Kraustydamasis žmogus ne tik perveža daiktus iš vienos vietos į kitą, jis su savimi pasiima savo istoriją, brangius prisiminimus.

Jeigu kraustymo rūpesčius pasiliekate sau, turite apgalvoti visas smulkmenas, surasti transportą, naudoti savo fizinę jėgą. Įmonė „Keliaukime kartu“ siūlo pamiršti tokius rūpesčius. Mūsų kraustymo paslauga teikiama nuo durų iki durų, todėl nereikės jokių papildomų išlaidų, taupysite savo brangų laiką.  Taip pat pervešime visus Jūsų daiktus, pradedant nuo smulkiausių, tokių kaip stalo įrankiai, ir baigiant tokiais daiktais kaip baldai, muzikos instrumentai ir t.t.

Prireikus persikraustyti iš vienos šalies į kitą, žmonės sunkiai įsivaizduoja kiek turi daiktų ir nuo ko reikia pradėti. Mūsų darbuotojai Jums patars ir padės apgalvoti visas smulkmenas. Klientams patariame daiktus sudėlioti pagal jų paskirtį, taip viską surasite daug greičiau ir patogiau.

Mūsų išskirtinumas, kad mes įsiklausome į kiekvieną klientą, atvykstame į gyvenamą vietą, apžiurime ir, be abejo, patariame. Iš anksto numatome kraustymosi eigą. Taip kraustymosi procesas vyksta daug sklandžiau ir greičiau. Mes puikiai išmanome kraustymosi proceso subtilybes, todėl perkraustymą atliksime ekonomiškai: taupant Jūsų laiką ir pinigus.

Mes parenkame tinkamas pakavimo medžiagas, kad visi Jūsų daiktai saugiai pasiektų tikslą. Suprantame, kad kiekvienas daiktas  yra vertingas ir brangus, turi savo istoriją. Todėl mes itin kruopščiai pervešime meno kūrinius, muzikos instrumentus ir kitus vertingus Jūsų daiktus.

Galime perkraustyti ir Jūsų darbo vietą. Perkraustant darbo vietą sudarome daiktų aprašus ir perkraustymo sistemą. Tokiu būdu sutaupomas įmonės darbo laikas, nes sistemos įvedimas į kraustymosi eigą užtrunka.

Pasirinkdami mūsų paslaugas pasirenkate saugumą, kokybę ir malonų aptarnavimą. Laukiame Jūsų skambučiu ir el. laiškų. Nepradėkite kraustymosi nepasitarę su mumis!

Kodėl verta pasirinkti mūsų perkraustymo paslaugas:

  • Rūpinimasis daiktais yra vienas iš didžiausių mūsų prioritetų. Garantuojame, kad perkraustant Jūsų daiktai bus pristatyti saugiai.
  • Patikėję perkraustymo rūpesčius mūsų įmonei galėsite atsipalaiduoti ir daugiau laiko liks maloniems dalykams.
  • Daugiau nei 90 procentų mūsų klientų rekomenduotų mūsų paslaugas savo draugams ir giminaičiams.

Comments are closed.