Krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas

Ieškote patikimos ir atsakingos krovinių gabenimo bendrovės? Mes galime būti Jūsų patikimais partneriais! Mūsų komanda turi nemažą patirtį krovinių transportavime, todėl galime užtikrinti profesionalų ir kokybišką krovinių transportavimą. Nesvarbu kokio dydžio  krovinys, mes parinksime optimaliausią gabenimo maršrutą ir kainą. Krovinių pervežimas yra kuruojamas patyrusių vadybininkų.

Jūsų krovinį gabensime moderniu ir saugiu transportu, bei su didele atsakomybe. Mes pasirūpinsime Jūsų krovinių pervežimu, perimsime iš Jūsų visus rūpesčius (krovinio komplektavimo, tvirtinimo).

Savo kasdieniame darbe susiduriame su problema, kuri aktuali ne tik vežėjams, bet ir krovinių siuntėjams – tai neatsakingas požiūris į krovinių gabenimą. Atsainus požiūris į krovinių tvirtinimą gali sukelti bėdų transporto priemonėms, aplinkiniams žmonėms ir aplinkai. Mes itin daug dėmesio skiriame šiai problemai. Vairuotojas visus krovinius patikrina ir pritvirtina, kad važiuojant jie nejudėtų ir nesukeltų pavojaus aplinkai ir Jūsų produktai būtų saugūs. Savo darbe, mes vadovaujamės Europos Sąjungos teisės aktais, kuriuose numatyti  transportavimo krovinių didžiausi leidžiami svoriai ir matmenys.

Mes kruopščiai laikomės taisyklių, kurias nurodė siuntėjas. Kilus net menkiausiam įtarimui, kad krovinys pakrautas ar įtvirtintas nesaugiai, nedelsiant siekiamės su siuntėju ir aptariame visas detales. Dirbdami su vairuotojais nuolat pabrėžiame tinkamai pritvirtinto krovinio svarbą. Itin daug dėmesio skiriame naujai įsidirbinusiems  vairuotojams.

Nuo pirmos mūsų darbo dienos saugumas buvo mūsų prioritetas, tiek keleivių, tiek krovinių atžvilgiu.

Mes siekiame:

  • Užtikrinti aukštus darbuotojų atrankos standartus.
  • Užtikrinti saugią darbo aplinką.
  • Darbuotojus nuolat apmokome darbų saugos.

Mes pasirūpinsime Jūsų kroviniais ir galime pasiūlyti Jums:

  • Konkurencingą kainą, kuri leidžia pasinaudoti mūsų paslaugomis. Bendradarbiaudami su mumis galėsite išlaikyti savo paslaugų lygį ir nedidinti savo transporto biudžeto. Mes profesionaliai paskirstome krovinius, todėl galime užtikrinti pačia optimaliausią kainą klientui.
  • Mes saugosime Jūsų įmonės reputaciją  ir krovinius pristatysime sutartu laiku.
  • Laiku paimsime Jūsų krovinį ir perduosime visą reikiamą informaciją.
  • Pranešime kada krovinys bus pristatytas.
  • Bet kada galite sužinoti krovinio buvimo vietą.
  • Jei Jūsų krovinys turi būti vežamas tiesiogiai, mes sutartu laiku pristatysime transporto priemonę.

Operatyviai reaguojame į kiekvieną užklausą, todėl laukiame Jūsų žinutės ar skambučio.

Comments are closed.