Keleivių pervežimas

Ieškote kaip greitai ir nebrangiai nukeliauti į Daniją? Reguliariai vežame keleivius maršrutu Lietuva - Danija ir Danija - Lietuva.  Mes puikiai žinome ko iš mūsų tikisi keleiviai, todėl pasiūlysime paslaugą atitinkančių jūsų lūkesčius.

Mūsų keleivių pervežimo paslaugų privalumai:

Patogumas.  Mūsų klientai keliauja mikroautobusais, kuriuose yra užtikrintas maksimalus komfortas: atlenkiamos sėdynės, klimato kontrolės sistema, puikios kokybės audio ir video aparatūra. Pasirūpinome, kad kelionės metų nebūtų laiko nuobodžiauti.  Visi mikroautobusai turi bagažo skyrių, todėl keliausite daug erdviau ir patogiau.

Saugumas. Mūsų įmonėje dirba ilgametę vairavimo patirtį turintys vairuotojai, kurie saugiai ir greitai Jus nuveš į reikiamą vietą. Mes didelę reikšmę teikiame vairuotojų profesionalumui, todėl pasirenkame tik patyrusius ir atsakingus darbuotojus. Visi keleiviai kelionės metų yra apdrausti.

Greitis. Visus keleivius paimame iš sutartos vietos ir pristatome norimu adresu, todėl nereiks gaišti laiko ir su lagaminais keliauti iki autobusų stoties  ar aerouosto. Taip pat išvengsite įtampos ir nerimo, kaip  susirasti reikiamą vietovę svečioje šalyje.  Mes nuvešime Jūsų  nurodytu adresu. Jei susidaro didesnė keleivių grupė, pagal Jūsų pageidavimus galime koreguoti maršruto datą bei kainas.

Kaina. Mūsų įmonės kainų politika viena lanksčiausių. Nuolat organizuojame akcijas ir specialius pasiūlymus. Nuolatiniams klientams galime pateikti išskirtinius kainų pasiūlymus, ko nepasiūlys jokia kita įmonė.

Laikas. Labai svarbu, kad suplanavus išvyką  nereikia ilgai laukti. Jei šiandien sumanėte važiuoti, rytoj jau galite įgyvendinti savo norus. Todėl aplankyti Danijoje gyvenančius draugus ar giminaičius galite net savaitgalį. Tiek iš Lietuvos, tiek iš Danijos išvykstame tris kartus per savaitę. Po keliolikos valandų  Jūs jau svečiuositės jų namuose ir mėgausitės vienas kito draugija.

Mes nuolat rūpinamės profesionaliu ir kokybišku aptarnavimu. Įsiklausymas į kiekvieną klientą - tai mūsų sėkmės paslaptis.