Iš/Į Vokietiją

Reguliariai vežame keleivius maršrutu Lietuva - Vokietija ir Vokietija - Lietuva. Mes puikiai žinome ko iš mūsų tikisi keleiviai, todėl pasiūlysime paslaugą atitinkančių Jūsų lūkesčius.

Mūsų keleivių pervežimo paslaugų privalumai:

  • Greitai, saugiai vežame į Vokietiją  komfortiškomis transporto priemonėmis. Keliaudami su mūsų kompanija jausitės maloniai ir saugiai, nes Jumis pasirūpins ilgametę vairavimo patirtį turintys vairuotojai.
  • Kelionės metu į Vokietiją visi keleiviai yra apdrausti.
  • Mūsų klientai keliauja mikroautobusais, kuriuose yra užtikrintas maksimalus komfortas: atlenkiamos sėdynės, klimato kontrolės sistema, puikios kokybės audio ir video aparatūra. Pasirūpinome, kad kelionės metų nebūtų laiko nuobodžiauti.
  •  Visi mikroautobusai turi bagažo skyrių, todėl keliausite daug erdviau ir patogiau
  • Kliento bagažo svoris yra daug didesnis nei keliaujant lėktuvu, todėl taip gerokai pigiau.
  • Keleivius paimame sutartoje vietoje ir pristatome nurodytu adresu.
  • Visada važiuojame tik mokamais keliais, kurie yra daug saugesni nei nemokami. Tai kelionės tikslą pasieksite daug greičiau.
  • Mūsų įmonės kainų politika viena lanksčiausių. Nuolat organizuojame akcijas ir specialius pasiūlymus. Nuolatiniams klientams galime pateikti išskirtinius kainų pasiūlymus, ko nepasiūlys jokia kita įmonė.

Siuntinių gabenimo į Vokietiją paslauga mielai naudojasi ir kitomis transporto priemonėmis aplankyti artimųjų ar pas juos pailsėti vykstantys lietuviai. Įdavus siuntinių mūsų komandai, galima skristi lėktuvus pasiėmus tik pačius būtiniausius daiktus ir neapsunkinant savęs tampant sunkų ir brangiai kainuojantį lagaminą.

Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi tarptautiniais standartais, teisės aktais ir kitais reikalavimais. Todėl klientams galime užtikrinti paslaugos patikimumą. Siunta bus pasirūpinta nuo įkrovimo iki iškrovimo, itin profesionaliai ir Jūs liksite patenkinti. Savo įsipareigojimus vykdome sąžiningai ir sutartais terminais.

Taip pat vykdome užsakomuosius reisus, kuriems koreguojamos datos, maršrutai, bei grupėms taikomos nuolaidos. Mūsų įmonė greitai ir efektyviai suorganizuos transporto priemones, patikimus ir profesionalius vairuotojus.  Jums tereiks pasirūpinti savo asmeniais daiktais.