Iš/Į Daniją

Ieškote kaip greitai ir nebrangiai nukeliauti į Daniją? Reguliariai vežame keleivius maršrutu Lietuva - Danija ir Danija- Lietuva. Mes puikiai žinome ko iš mūsų tikisi keleiviai,todėl pasiūlysime paslaugą atitinkančių Jūsų lūkesčius.

Mūsų keleivių pervežimo paslaugų privalumai:

  • Greitai, saugiai vežame į Daniją komfortiškomis transporto priemonėmis. Keliaudami su mūsų kompanija jausitės maloniai ir saugiai, nes Jumis pasirūpins ilgametę vairavimo patirtį turintys vairuotojai.
  • Kelionės metu į Daniją visi keleiviai yra apdrausti.
  • Kliento bagažo svoris yra daug didesnis nei keliaujant lėktuvu, todėl taip gerokai pigiau.
  •  Keleivius paimame sutartoje vietoje ir pristatome nurodytu adresu.
  • Visada važiuojame tik mokamais keliais, kurie yra daug saugesni nei nemokami. Tai kelionės tikslą pasieksite daug greičiau.

Taip pat Jūsų paslaugoms pervežame siuntinius, negabaritinius krovinius, vykdome tarptautinius perkraustymus.

Jūsų siuntomis ar kroviniais bus pasirūpinta nuo įkrovimo iki iškrovimo, itin profesionaliai ir Jūs liksite patenkinti. Savo įsipareigojimus vykdome sąžiningai ir sutartais terminais.

Taip pat vykdome užsakomuosius reisus, kuriems koreguojamos datos, maršrutai, bei grupėms taikomos nuolaidos. Mūsų įmonė greitai ir efektyviai suorganizuos transporto priemones, patikimus ir profesionalius vairuotojus. Jums tereiks pasirūpinti savo asmeniais daiktais.

Mes laukiame jūsų, kad galėtume Jumis pasirūpinti.

Mes nuolat ieškome naujų partnerių su kuriais galėtume sudaryti sutartis nuolatiniam ar sezoniniam transporto paslaugų teikimui.